O Nas

Fular Radom salon z modą męską

Tylko w Fular Radom poczujesz się jak w największych światowych salonach mody.

Fular Radom

Salon z modą męską od sprawdzonych polskich producentów. Najwyższa jakość produktów oraz świadczonych przez nas usług pozwala nam zapewnić zadowolenie każdego odwiedzającego nas Klienta. Szeroki wybór asortymentu takiego jak garnitury, koszule oraz akcesoria umożliwia znalezienie tego idealnego produktu w naszym salonie

Marynarki fular

Dlaczego warto wybrać fular?

Zapewniamy:
Długie godziny otwarcia:

Liczny zespół w połączeniu z naszą pasją, którą jest moda męska pozwala nam zapewnić długie godziny otwarcia abyś Ty mógł zawitać w naszym salonie kiedy tylko Ci pasuje. Zdajemy sobie sprawę iż w dzisiejszych czasach wszystko jest na ostatnią chwilę.

Najwyższą jakość:

Decydując się na zakup garnituru, koszuli lub innej pozycji z naszego portfolio wybierasz sprawdzony produkt. Zapewniamy najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu. Doskonale wiemy jak ważne jest abyś dobrze czuł się w każdej okazji.

Atrakcyjne ceny:

Współpraca z wieloma sprawdzonymi polskimi producentami zapewnia nam atrakcyjne ceny proponowanych przez nas produktów. Wieloletnia współpraca i kontakty umożliwiają nam utrzymanie najlepszych cen na Radomskim rynku odzieży męskiej.

Miłą obsługę:

Wiemy jak ważne jest komfort przeprowadzanych zakupów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie. Tak aby każdy odwiedzający nas Klient poczuł się wyjątkowo.

Telefon:

604 541 924

Adres:

Centrum Handlowym Feniks Radom ul. Staroopatowska 20 lok. B 31.